Hledám nové tváře

Jsi fotogenická? Baví Tě focení? Chceš zdarma rozšířit svůj book / portfolio? Je Ti alespoň 18 let a bydlíš v Ostravě či v blízkém okolí? Pak možná hledám právě tebe!

Houslistka a podchodPro účely rozšíření mého fotografického portfolia vytvářím vlastní databázi modelek pro dlouhodobou, ale klidně i jednorázovou spolupráci. Jedná se o focení ZDARMA pro obě strany, tedy formou TFP (více viz níže).

Hledám modelky se zkušenostmi, ale i ženy, které focení berou jen jako svůj koníček. Zkrátka hledám nové zajímavé a fotogenické tváře.

Jak se můžeš přesvědčit v mé fotogalerii, fotím především portréty v exteriérech i zajímavých interiérech v Ostravě a blízkém okolí. Další informace o mě a mé tvorbě nalezneš v sekci „O autorovi“. Focení probíhá vždy v pozitivní, přátelské a tvůrčí atmosféře. Pozitivní a příjemný přístup, stejně jako aktivní spolupráci při vymýšlení póz však očekávám také od fotografovaných slečen.

 

Co je to spolupráce formou TFP?

TFP, neboli „Time For Prints“ je mezinárodně známý termín označující dohodu mezi modelkou a fotografem, ve které nejsou žádné zúčastněné straně účtovány peníze a výsledné fotografie mohou obě strany využít pro svou vlastní nekomerční prezentaci. Modelka tak neplatí nic fotografovi a naopak.

Jedná se o čistě uměleckou spolupráci bez jakékoliv peněžní motivace. Cílem jsou krásné fotky a příjemně strávený čas při tvůrčí činnosti.

OnaVzhledem k tomu, že je focení zdarma, považuji za přirozené, že si modelky vybírám sám dle vlastního uvážení, preferencí a potřeb daného projektu. Dopředu se tedy omlouvám všem, kterým neodepíši, ale kontaktovat budu převážně ty, které považuji za vhodné pro mou tvorbu. Jakákoliv další případná komunikace již pak probíhá skrze e-mail či sociální sítě, kde doladíme detaily. Vše je pouze o vzájemné domluvě.

Nabídka TFP focení se vztahuje pouze pro modelky, které si touto formou sám vyberu.

Nabídka TFP focení se NEvztahuje na: svatby, focení dětí, focení párů, reportáže, reklamní fotografie, focení na CV apod.

Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej mi jej napsat buď v zde v kontaktech nebo na Facebooku.

 

Pojďme společně zrealizovat kreativní nápady!

Pokud Tě takováto forma spolupráce zaujala, není nic jednoduššího, než vyplnit níže uvedený formulář. Jestliže budeš vybrána, domluvíme se na podrobnostech a v budoucnu společně jistě vytvoříme něco zajímavého a krásného.

(Pole označena hvězdičkou* jsou povinná)


info_iconZákladní informace

Jméno a přijmení* Město Rok narození*

 


info_iconKontaktní údaje

e-mail* Facebook Google+
     
Instagram Profil na fotopatracka.cz Web (portfolio)

 


info_iconSpolupráce TFP

Výška Váha Máš nějaké běžně viditelné tetování nebo piercing?
Dosavadní zkušenosti* O jaký typ fotek máš zájem?
PortrétGlamour / spodní prádloToplessAkt

 

Máš už nějaký vlastní nápad na fotky? Určitě mi jej zde napiš

 


info_iconTvé ukázkové fotografie

Pokud nemáš veřejně dostupné fotografie na svém profilu na Facebooku, Google+, Instagramu, Fotopátračce či na svém webu, pak, prosím, vyber alespoň 3 své aktuální fotky a přidej je zde. Uvedení výše zmíněných profilů nebo vložení fotek je nejpodstatnějším kritériem výběru, bez nich bude Tvá registrace bohužel ignorována.

(Každá fotka může mít maximální velikost 5 MB a povolené formáty jsou jpg, png a gif.)

1. příloha
2. příloha
3. příloha
4. Příloha

 


info_iconSouhlas a dokončení registrace

 
Souhlasíš s registrací údajů?

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zařazením do osobní databáze modelek (uvedené informace slouží pouze pro účely kontaktování a případnou spolupráci, nebudou tedy poskytovány žádné třetí straně). Chápu, že mi vyplněním tohoto dotazníku nevzniká žádný automatický nárok na pořízení fotek. Pouze v případě, když budu vybrána pro konkrétní focení / projekt, mi budou poskytnuty doplňující informace pro spolupráci a následující postup / realizace focení bude věcí další vzájemné domluvy mezi mnou a fotografem. Pokud se nedohodneme jinak, tak případné výsledné fotografie budou užity výhradně pro nekomerční účely a focení tedy proběhne zcela ZDARMA pro obě zúčastněné strany.

Výborně! Už jen opsat text z obrázku a je to 😉 *

captcha