Hledám nové tváře

Jsi fotogenická? Baví Tě focení? Chceš zdarma rozšířit svůj book / portfolio? Je Ti alespoň 18 let a bydlíš v Ostravě či v blízkém okolí? Pak možná hledám právě tebe!

Houslistka a podchodPro účely rozšíření mého fotografického portfolia vytvářím vlastní databázi modelek pro dlouhodobou, ale klidně i jednorázovou spolupráci. Jedná se o focení ZDARMA pro obě strany, tedy formou TFP (více viz níže).

Hledám modelky se zkušenostmi, ale i ženy, které focení berou jen jako svůj koníček. Zkrátka hledám nové zajímavé a fotogenické tváře.

Jak se můžeš přesvědčit v mé fotogalerii, fotím především portréty v exteriérech i zajímavých interiérech v Ostravě a blízkém okolí. Další informace o mě a mé tvorbě nalezneš v sekci „O autorovi“. Focení probíhá vždy v pozitivní, přátelské a tvůrčí atmosféře. Pozitivní a příjemný přístup, stejně jako aktivní spolupráci při vymýšlení póz však očekávám také od fotografovaných slečen.

 

Co je to spolupráce formou TFP?

TFP, neboli „Time For Prints“ je mezinárodně známý termín označující dohodu mezi modelkou a fotografem, ve které nejsou žádné zúčastněné straně účtovány peníze a výsledné fotografie mohou obě strany využít pro svou vlastní nekomerční prezentaci. Modelka tak neplatí nic fotografovi a naopak.

Jedná se o čistě uměleckou spolupráci bez jakékoliv peněžní motivace. Cílem jsou krásné fotky a příjemně strávený čas při tvůrčí činnosti.

OnaVzhledem k tomu, že je focení zdarma, považuji za přirozené, že si modelky vybírám sám dle vlastního uvážení, preferencí a potřeb daného projektu. Dopředu se tedy omlouvám všem, kterým neodepíši, ale kontaktovat budu převážně ty, které považuji za vhodné pro mou tvorbu. Jakákoliv další případná komunikace již pak probíhá skrze e-mail či sociální sítě, kde doladíme detaily. Vše je pouze o vzájemné domluvě.

Nabídka TFP focení se vztahuje pouze pro modelky, které si touto formou sám vyberu.

Nabídka TFP focení se NEvztahuje na: svatby, focení dětí, focení párů, reportáže, reklamní fotografie, focení na CV apod.

Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej mi jej napsat buď v zde v kontaktech nebo na Facebooku.

 

Pojďme společně zrealizovat kreativní nápady!

Pokud Tě takováto forma spolupráce zaujala, ozvi se mi buď prostřednictvím sekce Kontakt nebo na Facebooku či Instagramu. Jestliže budeš vybrána, domluvíme se na podrobnostech a v budoucnu společně jistě vytvoříme něco zajímavého a krásného.